Obyčejné sklo už je pasé. Užijte si každodenní luxus s bavorským křišťálem

Věděli jste? Rozdíl mezi sklem a křišťálem je v oslnivém třpytu! Hlavním znakem křišťálu je totiž schopnost vrhat barevná spektra.

01-NH

 

Křišťálové sklo Nachtmann je více než užitkovým předmětem, je to umělecké dílo, které obohacuje každodenní život svou estetikou a elegancí. Díky kombinaci tradičních řemeslných technik a moderních inovací si značka udržuje vedoucí pozici na trhu s luxusním sklem.

03-NH

Tradice bavorských skláren Nachtmann trvá již přes 2 století. Ručně a strojově vyráběný křišťál je oblíbený již po několik generací. Každé setkání přátel nebo rodiny se s křišťálovým sklem stává speciální příležitostí. Každé stolování může být nezapomenutelné a z  neformálního setkání se může stát oslava.

Nachtmann vnáší luxus a třpyt do každodenního života prostřednictvím cenově dostupného křišťálového skla.

04-NH

To nejlepší Made in Germany

Sklárny Nachtmann jsou průkopníky environmentální technologie a jedním z nejmodernějších evropských závodů. Značka klade velký důraz na inovace a technologický vývoj. Používání moderních technologií během výroby umožňuje dosahovat vysokého lesku, čistoty a odolnosti křišťálového skla.

V nabídce Nachtmann najdete širokou paletu produktů, od tradičních křišťálových sklenic na víno, pohárů na šampaňské, až po dekorativní předměty jako jsou vázy, mísy a svícny.

05-NH

 

Bez čeho se neobejdete?

10-NH

Sada 4 sklenic na aperol spritz + 4 brčka, Nachtmann

08-NH

Sklenice na pivo půllitr Noblesse, Nachtmann

12-NH

Set dekantéru a sklenic na whisky Aspen, Nachtmann

09-NH

Sada 4 sklenic na whisky Punk, Nachtmann

 

Každý kus skla je výsledkem kombinace řemeslné zručnosti a moderních technologií. Designy skla uspokojí každého. Vyberete si z netradičních tvarů i z designérských kousků. Přesně na míru vašeho stylu.

 

Co z Nachtmann milujeme?

11-NH

Akční dárkový set sklenic a džbánu 4+1 Jules

13-NH

Sada 4 vysokých sklenic na long drink Highland

 

14-NH

Set dekantéru a sklenic na whisky Highland

15-NH

Sada 2 sklenic na espresso, 90 ml, Noblesse Barista

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz