Litinové designové nádobí. Přinášíme finskou značku Maku Kitchen Life

Maku Kitchen Life je rodinnou finskou značkou se sídlem v Tampere. Značka Maku Kitchen Life je pro každého, kdo si chce užít vaření a stylové servírování. Sortiment obsahuje vše, co potřebujete k vaření, pečení, servírování a skladování.

 

Maku sleduje trendy. Mezi produkty najdete klasiku i designové kousky. Značka klade důraz na kvalitu, snadné použití i estetiku. Skvělé je to, že si můžete dopřát stylové vybavení kuchyně za příznivé ceny. 

02-hrnec-maku

Například řada litinového nádobí patří mezi nejlevnější na trhu, ale není to na úkor kvality. Nádobí dokonale splňuje požadavky na top kvalitu zpracování i materiálu. Poklice hrnců mají tradiční výstupky pro navracení kondenzované páry zpět do pokrmu. Nemusíte pomalu připravovaný pokrm podlévat a budete vařit jako “ v nejdražším litinovém nádobí na trhu”.

 

01

02

03

Maku je nejen stylové nádobí a pomocníci za super ceny. Myslí také na životní prostředí. Hledá udržitelnější materiály a řešení, která zákazníkům pomohou prodloužit životnost výrobků i materiálů.

Výroba Maku je nejen udržitelná, ale i etická. Produkty jsou vyráběny v Evropě, Finsku a na Dálném východě v továrnách, které se zavázaly dodržovat kodex Amfori BSCI nebo jsou auditovány třetí stranou. Systém Amfori BSCI je založen na úmluvách OSN a MOP o lidských právech a pracovních podmínkách. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz