Jak vybrat dokonalou pánev pro zdravé vaření? Vyberte tu nepřilnavou.

Nepřilnavá povrchová úprava pánví se stala nepostradatelným pomocníkem v mnoha domácnostech. S nepřilnavou pánví zvládnete tepelnou úpravu snadno. Moderní nepřilnavé pánve také boří mýty o tom, že jsou povrchy škodlivé nebo málo trvanlivé. Při výběru kvalitní pánve se jednoduše můžete řídit tím, že ji vyberete od ověřeného výrobce nádobí a výběr upřesníte velikostí nebo tvarem pánve.

 

Nepřilnavé pánve také oceníte pro tzv. zdravé vaření s minimem tuku. Na pánvi se suroviny nepřipalují, ale opékají a můžete tak dosáhnout zlatavého a křupavého povrchu i bez zbytečného oleje. 

 

Zákazníkům doporučujeme především pánve Zwilling navržené italským designérem Matteo Thunem. Dokonalý vzhled jde ruku v ruce s kvalitou provedení. Hliníkové jádro distribuuje teplo až do krajů pánví. Nepřilnavý 3vrstvý povrch tvoří také základní vrstva z titanu, která zvyšuje odolnost pánve proti poškrábání. Povrch pánve brání připékání a pánev jednoduše vyčistíte pod tekoucí vodou.

 

Německá značka ZWILLING se pyšní již více než 300letou historií, a v sortimentu najdete především kvalitní kuchyňské nože a trvanlivé nerezové nádobí i pánve. 

 02-panve

 

Jak opékat maso nebo zeleninu v nepřilnavé pánvi? 

 

Se správným postupem může maso i zelenina chutnat jako grilovaná. Předehřejte pánev a poté vložte zeleninu nebo maso naložené v oleji. Opékejte ze všech stran a užijte si křupavou zeleninu a šťavnaté maso připravené šetrně a zdravým způsobem. 

01 

0204 

Nepřilnavé pánve ZWILLING 

Pro práci v nepřilnavé pánvi vybírejte vhodné pomocníky. Vybírat můžete z dřevěného náčiní, ale mnohem hygieničtější je volba moderních materiálů jako je jako je nylon, silikon nebo potravinářský polyamid. 

 

V naší nabídce naleznete například dostupné náčiní severské značky Maku Kitchen Life

 

Značka Maku Kitchen Life z Finska se zavázala k tomu, aby vaše kulinářské dobrodružství bylo co nejpříjemnější. Její produkty jsou navrženy tak, aby usnadňovaly každodenní vaření a pečení, a zároveň byly esteticky přitažlivé.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz