Keramika Emile Henry z burgundské hlíny, kterou musíte v kuchyni mít

Emile Henry je francouzská značka keramiky. Historie značky sahá až do roku 1850, kdy byla založena v Burgundsku, regionu ve Francii známém pro svou bohatou tradici výroby keramiky.
Zakladatelem firmy byl Jacques Henry, který pojmenoval firmu po svém synovi Emilovi.

09

V sortimentu značky Emile Henry najdete širokou nabídku keramických výrobků určených pro pečení, vaření, servírování a skladování potravin. Mezi nejpopulárnější produkty patří pekáče, formy na chléb, tajiny, misky a talíře.

05

Formy na pečení

06

Pekáče a zapékajicí mísy

 

07

Tajine

08

Kuchyňské potřeby

 

Emile Henry pro svou výrobu používá speciální typ burgundské hlíny, která je známá svou vysokou odolností vůči teplotním šokům a schopností rovnoměrně rozvádět teplo, i proto jsou výrobky Emile Henry jedinečné a nelze je nahradit jiným keramickým nádobím.

Seznamte se s jedinečným keramickým nádobím
Emile Henry v 6 bodech

01

Vynikající tepelné vlastnosti

Keramika Emile Henry je známá svou schopností rovnoměrně rozvádět teplo, což zajišťuje, že jídlo se peče nebo vaří rovnoměrně bez spálených nebo nedovařených míst.

Keramika také skvěle udržuje teplo, což je ideální pro servírování jídel, která mají zůstat teplá na stole.

Odolnost a trvanlivost

Speciální burgundská hlína Emile Henry je vysoce odolná vůči teplotním šokům, což umožňuje přechod z lednice do horké trouby bez rizika prasknutí. Keramické výrobky Emile Henry jsou extrémně odolné proti poškrábání a oděru i při každodenním používání.

10

Bezpečnost a zdraví

Keramika neabsorbuje pachy ani chutě z jídel a každé jídlo bude chutnat autenticky.

Navíc materiály používané k výrobě nádobí Emile Henry jsou zdravotně nezávadné a neobsahují olovo, kadmium a ani jiné škodlivé látky.

Univerzálnost

Použití v různých tepelných zdrojích: Nádobí lze bezpečně používat v troubě, mikrovlnné troubě nebo  na grilu.

02

Estetika a design

Emile Henry nabízí nádobí v řadě krásných barev a designů, které ozdobí vaši kuchyni i jídelní stůl. Nádobí nezůstává jen v kuchyni a ozdobí každý prostřený stůl. 

Udržitelnost

Emile Henry klade důraz na udržitelnost a ekologické výrobní procesy, což zahrnuje efektivní využívání zdrojů a snižování odpadu.

11

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz